Jsme internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a od roku 2014 také v dalších zemích Evropské unie. Patří k největším tuzemským on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a silné zastoupení má také v segmentech hračky, sport, hobby, media a zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Provozuje i stejnojmennou síť kamenných poboček.

Unicorn Red Monster
Unicron vzdělávání 4.0.

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy.

Jsme však zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi. V internetové službě Plus4U si každý z nás vytvoří svůj digitální prostor a propojí se s digitálními prostory těch ostatních – jednotlivců i podniků a organizací. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků. 

Jednou z priorit Unicornu je vzdělávat lidi a také společnost. Naší ambicí je podporovat digitální vzdělávání od základních škol až po univerzity včetně systémů celoživotního vzdělání. Proto jsme vytvořili sadu digitálních kurzů pro žáky a studenty Red Monster. 
Online kurzy Red Monster vysvětlí a pomohou pochopit a procvičit (nejen) školní učivo.
Lekce plné otázek a vysvětlujících odpovědí s obrázky udrží pozornost a motivaci žáků a studentů. Studovat mohou děti kdykoliv, odkudkoliv, vlastním tempem, třeba jen 10 minut denně..

Nadace AGROFERT sleduje potřeby v České republice ve vybraných oblastech a snaží se pomáhat přesně tam, kde je to třeba. Nadace svou činnost realizuje převážně formou finančního příspěvku. Nadace přispívá především nekomerčním právnickým osobám na rozvoj jejich aktivit a na zlepšení jejich materiálně-technického vybavení a podmínek činnosti.

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací. Nejvýznamnějším dárcem nadace je ČEZ, a. s. a další společnosti Skupiny ČEZ. Nadace nám darovala 100 000 Kč

Protože se jako K&L Rock pohybujeme ve světě investic, dobře víme, jak důležité je finanční gramotnost rozvíjet,“ popisuje spoluzakladatel investiční skupiny K&L Rock Jan Lobo důvody, jež vedou K&L Rock k dlouhodobé finanční podpoře souboru Ty-já-tr.

GetFix nám pomáhá

Rozdáváme 1 million korun neziskovým organizacím

Rozhodli pomáhat neziskovým organizacím, protože starost o pohodu a zdraví ostatních je v současné nelehké době potřeba více než kdy jindy. V průběhu letošního roku proto na oplátku nabízíme svou pomoc právě takovým, a to v celkové hodnotě 1 milionu korun.

Není podstatné, zda má organizace vozidel deset či pouze jedno. Podstatné je, že se stará o ty, kteří se sami o sebe postarat nedokáží – ať už se jedná o přírodu, ohrožená zvířátka, děti, nemocné, hendikepované lidi či seniory a neobejde se bez funkčních vozidel. Vybraným neziskovým organizacím darujeme servis jejich vozového parku.

Jsme profesionální společnost etablovaná v oblasti správy a vymáhání pohledávek více než 10 let a více než 7 let v lektorské činnosti a oblasti veřejných zakázek. Úzce spolupracujeme s renomovanou Advokátní kanceláří Halva & Olejár s.r.o.

“Působíme po celé ČR i na Slovensku, pobočky máme v Praze a Brně.”

Veškerou činnost vykonáváme s nejvyšší mírou preciznosti.

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Náš tým je tvořen specialisty s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Víme, jak docílit úspěchu, proto pracujeme s vysokým pracovním nasazením a maximálně transparentně.

Jsme autorizovaný prodejce a servis značky ŠKODA působící v Praze Hostivaři již od roku 1992. Jsme ale také rodinnou firmou a to se odráží na našem zákaznickém servisu.

Naším cílem je mnoho spokojených zákazníků, ke kterým vždy přistupujeme individuálně, tak aby došlo k naplnění jejich potřeb, přátelsky, tak aby se u nás cítili skvěle a s absolutní profesionalitou, aby věděli, že jejich auta jsou v dobrých rukou. Auta totiž nejsou pouze naší prací, ale i naším koníčkem.

Výroba reklamních předmětů na zakázku.

Fullservisová reklamní agentura Typograf buduje od roku 2002 dlouhodobá a spolehlivá partnerství se svými klienty. Zkušenosti členů našeho týmů ale sahají mnohem hlouběji do minulosti. Proto se nám daří rychle nacházet dobrá řešení i pro zadání, která jsou náročná na technologické postupy nebo na originalitu kreativních nápadů na pomezí umělecké a komerční tvorby. Díky osobnímu přístupu vznikají nová přátelství, kterých si velmi vážíme a dodávají nám energii pro naši kreativní práci.

SOLUS, zájmové sdružení právnických osob, přispívá v rámci tzv. odpovědného úvěrování k prevenci předlužování spotřebitelů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů. Díky informacím z více ekonomických sektorů poskytuje sdružení SOLUS komplexní, a na českém trhu unikátní pohled na platební morálku klientů členských společností. Registry klientských informací, které obsahují informace z více ekonomických sektorů, vyzdvihují díky jejich funkčnosti a efektivitě ve svých studiích opakovaně například Světová banka či OECD.

Jsme internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a od roku 2014 také v dalších zemích Evropské unie. Patří k největším tuzemským on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a silné zastoupení má také v segmentech hračky, sport, hobby, media a zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Provozuje i stejnojmennou síť kamenných poboček.

Rozumíme Vašim starostem se vzniklými pohledávkami, a proto je za Vás vyřešíme od A do Z. Nabízíme Vám nadstandardní služby ve vymáhání práva. Propracovaný systém řízení exekučního procesu, moderní technické zázemí a především prokazatelné výsledky v oblasti vymáhání práva nás řadí k těm nejúspěšnějším. Věnovat se Vám bude tým profesionálů, který si poradí i s nestandardními případy.

PORADENSTVÍ JE VZTAH ZALOŽENÝ NA DŮVĚŘE

Věříme v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem. Pokud se finanční poradenství dělá dobře, pomáhá klientům k bohatšímu a svobodnějšímu životu. A to je náš cíl.