Sponzoři našeho spolku

Náš divadelní spolek by nemohl fungovat bez pomoci našich sponzorů.

My jim na oplátku nabízíme široké reklamní a obchodní služby.

Pokud se chcete dozvědět více o potencionální spolupráci, prosím kontaktujte nás.

Petr Tesárek – marketing | petr@ty-ja-tr.cz | +420 778 424 347

Podporují nás:

Auto Štěpánek

Auto Štěpánek

Jsme autorizovaný prodejce a servis značky ŠKODA působící v Praze Hostivaři již od roku 1992. Jsme ale také rodinnou firmou a to se odráží na našem zákaznickém servisu.
Naším cílem je mnoho spokojených zákazníků, ke kterým vždy přistupujeme individuálně, tak aby došlo k naplnění jejich potřeb, přátelsky, tak aby se u nás cítili skvěle a s absolutní profesionalitou, aby věděli, že jejich auta jsou v dobrých rukou. Auta totiž nejsou pouze naší prací, ale i naším koníčkem.

CREDIT MANAGEMENT a.s.

CREDIT MANAGEMENT a.s.

Jsme profesionální společnost etablovaná v oblasti správy a vymáhání pohledávek více než 10 let a více než 7 let v lektorské činnosti a oblasti veřejných zakázek. Úzce spolupracujeme s renomovanou Advokátní kanceláří Halva & Olejár s.r.o.
“Působíme po celé ČR i na Slovensku, pobočky máme v Praze a Brně.”
Veškerou činnost vykonáváme s nejvyšší mírou preciznosti.
Naším hlavním cílem je spokojený klient. Náš tým je tvořen specialisty s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Víme, jak docílit úspěchu, proto pracujeme s vysokým pracovním nasazením a maximálně transparentně.

Kompletní Web s.r.o.

Kompletní Web s.r.o.

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti online i offline marketingu – firemní identita, webové prezentace, e-shopy, reklamní kampaně, design, copywriting, software, komunikace.
Vymyslíme pro Vás vhodnou strategii.

SOLUS, zájmové sdružení právnických osob

SOLUS, zájmové sdružení právnických osob

Přispívá v rámci tzv. odpovědného úvěrování k prevenci předlužování spotřebitelů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů. Díky informacím z více ekonomických sektorů poskytuje sdružení SOLUS komplexní, a na českém trhu unikátní pohled na platební morálku klientů členských společností. Registry klientských informací, které obsahují informace z více ekonomických sektorů, vyzdvihují díky jejich funkčnosti a efektivitě ve svých studiích opakovaně například Světová banka či OECD.

Typograf s.r.o.

Typograf s.r.o.

Fullservisová reklamní agentura Typograf buduje od roku 2002 dlouhodobá a spolehlivá partnerství se svými klienty. Zkušenosti členů našeho týmů ale sahají mnohem hlouběji do minulosti. Proto se nám daří rychle nacházet dobrá řešení i pro zadání, která jsou náročná na technologické postupy nebo na originalitu kreativních nápadů na pomezí umělecké a komerční tvorby. Díky osobnímu přístupu vznikají nová přátelství, kterých si velmi vážíme a dodávají nám energii pro naši kreativní práci.

Sobíšková Zuzana, Mgr. - soudní exekutor

Sobíšková Zuzana, Mgr. – soudní exekutor

Rozumíme Vašim starostem se vzniklými pohledávkami, a proto je za Vás vyřešíme od A do Z. Nabízíme Vám nadstandardní služby ve vymáhání práva. Propracovaný systém řízení exekučního procesu, moderní technické zázemí a především prokazatelné výsledky v oblasti vymáhání práva nás řadí k těm nejúspěšnějším. Věnovat se Vám bude tým profesionálů, který si poradí i s nestandardními případy.

Alza.cz

Alza.cz

Jsme internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a od roku 2014 také v dalších zemích Evropské unie. Patří k největším tuzemským on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a silné zastoupení má také v segmentech hračky, sport, hobby, media a zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Provozuje i stejnojmennou síť kamenných poboček.

HITHIT

HITHIT

Hithit propojuje kreativní lidi s těmi, kteří je chtějí podpořit. Plní sny umělcům, kreativcům, designérům, vývojářům, géniům. Plní je i vám. Je to nová, inspirativní forma propojení obchodníků s klienty. Obě strany navážou jedinečnou spolupráci.

Lamael

Lamael

Lamael je unikátní český nástroj pro organizaci týmů a správu projektů a řízení zdrojů vyvinutý podle reálných potřeb podnikatelů. S aplikací Lamael strčíte svou firmu do kapsy. Vše potřebné budete mít na jednom místě, přehledně a jednoduše. Lamael je jediná aplikace pro celou firmu. Tak o čem ještě přemýšlíte? 

PURUS-MEDA, s. r. o.

PURUS-MEDA, s. r. o.

Jsme ryze česká rodinná firma, která již více než 20 let přináší výrobky se skrytou silou
přírody pro Váš kvalitnější život. Vyrábíme doplňky stravy podle vlastních originálních receptur z včelích produktů, bylinek, hub a jiných aktivních látek. Věříme v to, že přirozené je být zdravý. Proto o své zdraví pečujme co nejlépe a važme si ho.  K tomu vedeme i naše zákazníky a výroba doplňků stravy pro nás není jen obchod, ale především je to poslání. Právě proto nám tolik záleží na kvalitě našich výrobků. Tu si hlídáme díky vlastní výrobě jak produktů, tak jednotlivých složek, jako jsou výtažky z bylin, či náš vlastní unikátně vyráběný Propolis Moravia PM ® . Objevte sílu přírody v našich produktech i Vy!