Sponzoři našeho spolku

Náš divadelní spolek by nemohl fungovat bez pomoci našich sponzorů.

My jim na oplátku nabízíme široké reklamní a obchodní služby.

Pokud se chcete dozvědět více o potencionální spolupráci, prosím kontaktujte nás.

Petr Tesárek – marketing | petr@ty-ja-tr.cz | +420 778 424 347

Podporují nás:

Auto Štěpánek

Auto Štěpánek

Jsme autorizovaný prodejce a servis značky ŠKODA působící v Praze Hostivaři již od roku 1992. Jsme ale také rodinnou firmou a to se odráží na našem zákaznickém servisu.
Naším cílem je mnoho spokojených zákazníků, ke kterým vždy přistupujeme individuálně, tak aby došlo k naplnění jejich potřeb, přátelsky, tak aby se u nás cítili skvěle a s absolutní profesionalitou, aby věděli, že jejich auta jsou v dobrých rukou. Auta totiž nejsou pouze naší prací, ale i naším koníčkem.

CREDIT MANAGEMENT a.s.

CREDIT MANAGEMENT a.s.

Jsme profesionální společnost etablovaná v oblasti správy a vymáhání pohledávek více než 10 let a více než 7 let v lektorské činnosti a oblasti veřejných zakázek. Úzce spolupracujeme s renomovanou Advokátní kanceláří Halva & Olejár s.r.o.
“Působíme po celé ČR i na Slovensku, pobočky máme v Praze a Brně.”
Veškerou činnost vykonáváme s nejvyšší mírou preciznosti.
Naším hlavním cílem je spokojený klient. Náš tým je tvořen specialisty s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Víme, jak docílit úspěchu, proto pracujeme s vysokým pracovním nasazením a maximálně transparentně.

Hlavní město Praha

Hlavní město Prahy

Projekt je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy.

Kompletní Web s.r.o.

Kompletní Web s.r.o.

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti online i offline marketingu – firemní identita, webové prezentace, e-shopy, reklamní kampaně, design, copywriting, software, komunikace.
Vymyslíme pro Vás vhodnou strategii.

SOLUS, zájmové sdružení právnických osob

SOLUS, zájmové sdružení právnických osob

Přispívá v rámci tzv. odpovědného úvěrování k prevenci předlužování spotřebitelů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů. Díky informacím z více ekonomických sektorů poskytuje sdružení SOLUS komplexní, a na českém trhu unikátní pohled na platební morálku klientů členských společností. Registry klientských informací, které obsahují informace z více ekonomických sektorů, vyzdvihují díky jejich funkčnosti a efektivitě ve svých studiích opakovaně například Světová banka či OECD.

Typograf s.r.o.

Typograf s.r.o.

Fullservisová reklamní agentura Typograf buduje od roku 2002 dlouhodobá a spolehlivá partnerství se svými klienty. Zkušenosti členů našeho týmů ale sahají mnohem hlouběji do minulosti. Proto se nám daří rychle nacházet dobrá řešení i pro zadání, která jsou náročná na technologické postupy nebo na originalitu kreativních nápadů na pomezí umělecké a komerční tvorby. Díky osobnímu přístupu vznikají nová přátelství, kterých si velmi vážíme a dodávají nám energii pro naši kreativní práci.

Sobíšková Zuzana, Mgr. - soudní exekutor

Sobíšková Zuzana, Mgr. – soudní exekutor

Rozumíme Vašim starostem se vzniklými pohledávkami, a proto je za Vás vyřešíme od A do Z. Nabízíme Vám nadstandardní služby ve vymáhání práva. Propracovaný systém řízení exekučního procesu, moderní technické zázemí a především prokazatelné výsledky v oblasti vymáhání práva nás řadí k těm nejúspěšnějším. Věnovat se Vám bude tým profesionálů, který si poradí i s nestandardními případy.