Naše TV

Moje babička, můj dědeček aneb Květnový díl Naší TV Ty-já-tr

Ty-já-tr „televizní měsíčník“ květen 2021

Ty-já-tr „televizní měsíčník“ únor 2021

Co je dobré na korovinaru? Aneb Distanční výuka, nebo škola?

Ty-já-tr „televizní měsíčník“ březen 2021

Ty-já-tr „televizní měsíčník“ březen 2021

Online představení „Peníze nerostou na stromech“

V roce 2019 jsme vytvořili Divadelní projekt o finanční gramotnosti. Interaktivní představení jsme začali hrát pro děti z dětských domovů a pro žáky tříd druhého stupně ZŠ po celé republice. V současné době koronavirusu jsme představení převedli do online světa. Žáci a učitelé sledují, aktivně se zapojují do představení ze svého domova a tím osvojují základní principy nakládání s financemi

Vánoční přání DS Ty-já-tr – ZUŠ Praha 7

Děkujeme Vám, že jste s námi byli v roce 2020. Vážíme si toho.Proto mi dovolte za Divadelní spolek Ty-já-tr popřát Vám do nového roku hlavně pevné zdraví. Těšíme se na další spolupráci.

Ty-já-tr – premiéra – skype – Čapek

Experiment profesora Rousse. V úterý 1. prosince jsme Experiment profesorky Roussové ( v našem podání je hlavní postavou dáma) odehráli pro seniory ve Slunečnici hned 3x. Takže premiéra, Otvírání a ZUŠ open v jednom. Společně jsme si to zase užili. Lucko, Báro, Eliško, Davide, Šimone a Štěpáne – moc děkuju. Jste !

Premiéra Případ s dítětem – DS Ty-já-tr

Premiéra Případu s dítětem proběhla dnes pro seniory ve Slunečnici celkem 3x. Takže premiéra, Otvírání a ZUŠ open v jednom. Ty-já-tr si zkrátka vyzkoušel nový typ hraní. Užili jsme si to. Premiéru jsme totiž měli mít už 15. března. 8. října a 12. listopadu 2020.

Co jsme se naučili KORONĚ👍👍👍

Děti z Divadelního spolku Ty-já-tr a děti z dramatického kroužku ZUŠ🙂🙂

První máj