Radka Tesárková

Herečka, pedagožka, režisérka, moderátorka

Zakladatelka Divadelního souboru Ty-já-tr. Je laureátkou Wolkrova Prostějova. Účinkuje v pražském Divadle Viola v pořadech Ententýky a Endele vendele v režii P. Jurkoviče. Právě s nimi a kolegy Rudovským a J. Hervertem vystupuje po celé Evropě a v USA. Váží si spolupráce s režiséry J. Novákem (role Roxana v Cyranovi z Bergeracu), Struskovou (role Berta Suttnerová), Kolářem (role Markýza de Merteuil v Nebezpečných vztazích) a O. Koskem (role Kateřina ve Zkrocení zlé ženy). Je vedoucí tanečního folklórního souboru Bejvávalo.

Eva Hadravová

Herečka, pedagožka, režisérka, moderátorka

Eva Hadravová (*1995) je studentkou DAMU (obor výchovná dramatika) a FF UK (světová literatura). Je vedoucí literárně-dramatických kroužků a interpretkou řady audioknih, které nahrává ve spolupráci s Knihovnou a tiskárnou K. E. Macana pro nevidomé. Rovněž je několikanásobnou laureátkou recitačních přehlídek Wolkrův Prostějov, Mezinárodní festival poezie či Poděbradské dny poezie.

Josef Kovář

Herec, pedagog režisér

Studoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, obor herectví a moderování. Dále pokračoval studiem alternativního a loutkového divadla. Hraje v Městském divadle Kladno, v pražském divadle NoD, Divadle Puls a Pidivadle. Pravidelně se účastní kabaretních vystoupení v Praze a v Ostravě. Zahlédnout jste ho mohli v seriálech Krejzovi a Modrý kód na FTV PRIMA. Spolupracuje s pražskou FAMU. Již několik let spoluorganizuje filmový festival Mladá kamera Uničov a moderuje festivalové Střípky z Mladé kamery. Pracuje také jako pedagog dramatického oboru na ZUŠ v Horních Počernicích a na ZUŠ Harmony v Dolních Břežanech.

Petr Tesárek

Marketing

Po ukončení obchodní školy maturitou začal pracovat na pozici obchodník v které pracuje až dodnes. Pracoval v marketingu, finance, kultura a sport. Když poznal svoji manželku začal se přednostně věnovat divadelnímu projektu pro děti.